menu

Filtruj ogłoszenia towarzyskie

FILTR GŁÓWNY

Województwo

Miasto

CENA

WIEK

WZROST

WAGA

BIUST

KOLOR WŁOSÓW

JĘZYKI

MIEJSCE SPOTKANIA

»
sex ogłoszenia , poszukaj swojego aniołka

NIeznana

lokalizacja:

Zmień:

FILTRY:

PREFERENCJE:

USUŃ FILTRY

Sortuj wg

video

Zweryfikowane

Nowe

Pokaż tylko

Ogłoszenia towarzyskie

 

Witamy Was na nowym portalu z ogłoszeniami towarzyskimi i anonsami erotycznymi

 

Znajdziesz nas pod adresami:

 

69angels.pl        69a.pl       69angels.com

 

Portal "69angels" odpowiada na rosnące wymagania i oczekiwania użytkowników poszukujących kontaktów towarzyskich. Stawiamy na szybkie działanie naszego serwisu, bez zbędnych opcji dodatkowych.

 

Użytkownicy powiedzieli nam: "Cenię sobie anonimowośc i bezpieczeństwo." "Najważniejsze to szybko i łatwo odnaleźć to czego pragnę!" "Chcę łatwo obsłużyć stronę na moim smartfonie!".  

 

Te funkcje i wiele więcej Wam teraz oferujemy! Przeglądaj ogłoszenia towarzyskie gdziekolwiek jesteś, lokalizuj najbliższe aniołki przeglądając najbliższe Ciebie anonse erotyczne!

 

Portal promujemy w Polsce, Niemczech, Czechach, Rosji oraz w krajach azjatyckich!

 

Aby oni Cię znaleźli musisz mieć u nas konto - podstawowy anons u nas jest za darmo

 

Dodaj anons erotyczny

 

 

Dlaczego warto założyć konto na www.69a.pl?

 

- Krótki i prosty do zapamiętania adres strony: www.69a.pl lub www.69angels.pl.

 

- Intuicyjny system wyszukiwania profili, automatycznie odświeża się i dopasuje się do preferencji użytkownika.

 

- Wsparcie dla technologii mobilnych. Użytkownicy smartfonów i tabletów znajdą Cię w kilka sekund dzięki geolokacji, podaj swoje położenie - nawet przybliżone (minimum miasto i ulicę) i zostań odnaleziona/y przez znajdujących się blisko Ciebie użytkowników, dodatkowo Twój profil będzie widoczny na mapie naszych profili!

 

- Nasz portal reklamujemy w wielu serwisach internetowych: polskich i zagranicznych, dzięki czemu Twój profil odwiedzi więcej użytkowników. Poza tym wykorzystamy inne niekonwencjonalne środki promocji i reklamy! Niebawem dowiedzą się o nas bywalcy popularnych klubów i dyskotek w największych miastach w Polsce!

 

- Jeśli zechcesz zaprezentujemy Twój profin na naszych stronach społecznościowych Twitter i Pinterest, dzięku temu wieść o Twojej ofercie rozejdzie się lotem błyskawicw pośród zainteresowanych sexrandką odbiorców!

 

- 69a.pl to pierwszy europejski portal z anonsami towarzyskimi dostępny w języku chińskim!! 1,5 miliarda ludzi pusługuje się językiem chińskim, a coraz więcej azjatów odwiedza Polskę. Teraz Twój anons nie będzie dla nich tajemnicąj!  Oferujemy usługę tlumaczenia opisu na Twoim profilu na język chiński! Zamówisz go w zakładce PŁATNOŚCI po zalogowanu. 

 

- W prosty sposób możesz zwiększyć ilość wyświetleń aktywując opcję Premium i zaprezentować Profil w wyróżnionym pasku u góry na stronie głównej oraz stronie Twojego miasta i województwa. Dodatkowo możesz skorzystać z reklam EXTRAS wykupując box po prawej stronie serwisu lub link sponsorowany po lewej! Daj się łatiej znaleźć użytkownikom portalu.

 

- Możesz zamówić tłumaczenie Twojego profilu na inne języki, dzięki czemu obcokrajowcy znajdą więcej informacji o Tobie, możesz również samodzielnie wprowadzić tłumaczenia.

 

- Szybko opłacisz usługi dzięki płatności on-line lub tradycyjnym przelewem.

 

- Bezpieczeństwo - cała nasza strona jest szyfrowana, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo i prywatność- podobnie jak strony banków. Świadczy o tym symbol kłódki wyświetlany przez Twoją przeglądarkę oraz dopisek https przed naszym adresem!

 

- Tylko u nas dodasz wizytówkę audio, dzięki której oczarujesz swoim głosem odwiedzających Twój profil lub użytkownicy posłuchają Twojego ulubionego utworu wprowadzając się w odpowiedni nastrój.

 

- Czekamy również na Wasze uwagi, sugestie i propozycje zmian odnośnie naszego portalu. Portal jest dla Was więc jeśli Coś Wam przeszkadza, czegoś brakuje lub coś nie działa, czekamy na Wasze maile, postaramy się jaknajszybciej usprawnić działanie czy dodać pożądane przez Was opcje! Informacje wysyłajcie na adres [email protected]